INBAG w Szamotułach: zasady funkcjonowania w okresie epidemicznym

2020-03-16

Uprzejmie informujemy, że w centrum handlowym INBAG w Szamotułach w okresie zagrożenia pandemicznego otwarte będą wyłącznie lokale wskazane w rozporządzeniu wydanym przez Ministra Zdrowia.

Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom dóbr i usług pierwszej potrzeby, a którym nie zakazuje tego rozporządzenie, mogą otworzyć swoje lokale. Do ich autonomicznej decyzji należy czy będą funkcjonować, a jeśli tak to czy w pełnym jak dotychczas, czy ograniczonym trybie pracy.
 
Sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu na Facebook o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali.
Pozostali najemcy, zgodnie z zaleceniami zaprzestali prowadzenia działalności.
 
W naszym centrum na dzień dzisiejszy otwarci są:market spożywczy Stokrotka, optyk, drogeria Hebe i Dealz.
 
Wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy. Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych.
 
W trosce o bezpieczeństwo, prosimy, aby w miarę możliwości przed udaniem się do obiektu, nasi klienci zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali. Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum.
 

Katarzyna Czajkowska

Pełnomocnik ds. rozwoju/Rzecznik firmy

Odwiedziny: 1 504 052  ,