Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Szamotuły!

2020-04-08

Bardzo dziękuję za stosowanie zasad bezpieczeństwa, wprowadzonych w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-COV-2. Dziękuję za Państwa odpowiedzialną, pełną empatii i zrozumienia postawę. Niestety zagrożenie rozprzestrzeniania się SARS-COV-2 jest bardzo realne. KORONAWIRUS– WYDANIE SPECJALNE.

W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo zwracam się do Państwa z prośbą o przestrzeganie przepisów prawa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarne-go dotyczących ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Kieruję do Państwa prośbę, abyśmy wszyscy potraktowali najbliższe tygodnie jako czas zachowania spokoju, odpowiedzialności za nasze zdrowie i wzajemnej solidarności. Obecna sytuacja to przede wszystkim czas, w którym powinniśmy wykazać się dyscypliną w zakresie zachowania warunków bezpieczeństwa.

Apeluję o zachowanie spokoju, ostrożności i pozostawanie w domach. Zrezygnujmy z różnych form swobodnego przemieszczania się, unikajmy spotkań z ludźmi w miejscach szczególnie wrażliwych na możliwość kontaktu z wirusem.

Chrońmy nie tylko siebie, zadbajmy również o innych! Bądźmy odpowiedzialni!

Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły
Włodzimierz Kaczmarek

Odwiedziny: 1 703 720  ,