Mona Lisa w Szamotułach [FOTO, FILM]

2015-03-02

Wczoraj w kinie „Halszka” wystąpiła Renata Niedbał– Witta z zespołem. Piosenkarka występuje pod pseudonimem artystycznym Mona Lisa.

Koncert śląskich szlagierów spotkał się z dużym zainteresowaniem, w większości osób starszych. W repertuarze piosenkarki znalazły się: "Maria Teresa", "Miłość nie jest na jedną noc" , "Dwa serca" , "Słoneczna Jamajka" i wiele innych  przebojów. Jej krystaliczna barwa głosu i niepowtarzalna czystość dźwięku urzekły słuchaczy. Koncert Mona Lisy przypominał show, na który składały się kolorowe stroje i ciekawa choreografia. Artystce towarzyszyła para taneczna: Aneta i Łukasz Minorczyk oraz  Stanisław Witta.

Renata Niedbał–Witta rozpoczęła swą artystyczną karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach.  Na swym koncie ma ponad 200  tekstów piosenek. Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkadziesiąt teledysków i 17 autorskich płyt CD .


KOMENTARZE(1)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.Komentarze pojawią się po akceptacji moderatora.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
bożena 2015-03-11 11:53:48

Koncert przepiękny! Brawo. Może jeszcze przed wakacjami uda się zorganizować jeszcze jeden koncert Śląskich szlagierów.Wykonawców jest dużo napewno przyjadą a o publiczność nie ma się co martwić. Przyjdą na pewno. Diękuję p. Dyr. Michalakowi.Pozdrawiam.


Strona 1 z 1 1
Odwiedziny: 1 971 222  ,