WOJEWODA PODPISAŁ UMOWY NA DOFINANSOWANIE BUDOWY DRÓG [WIDEO]

2021-06-02

Wojewoda Wielkopolski podpisał koleje umowy w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg z powiatem szamotulskim oraz nowotomyskim.

W ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg z powiatem szamotulskim oraz nowotomyskim Ponad 5 mln zł dofinansowania z RFRD na przebudowę drogi powiatowej Śmiłowo – Gałowo, Śmiłowo – Jastrowo wraz z budową ronda w miejscowości Jastrowo. Budowa wpłynie na zwiększenie dostępności do zlokalizowanych w obrębie drogi i projektowanej przez WZDW w Poznaniu obwodnicy Szamotuł oraz terenów inwestycyjnych przeznaczonych pod aktywizacje gospodarczą.

Również ponad 2 mln zł dofinansowania na przebudowę drogi powiatowej na odcinku w m. Śliwno. Przebudowa drogi ułatwi mieszkańcom Śliwna bezpieczny dojazd do zakładów pracy, szkół a także urzędów, instytucji społecznych i kulturalnych mających siedzibę w Dusznikach i Nowym Tomyślu oraz Kuślinie.


KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.Komentarze pojawią się po akceptacji moderatora.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 1 971 215  ,