Spotkanie Wigilijne UKS Szamotulanin [WIDEO]

2019-12-22

W czwartek (18.12.2019) w Zespole Szkół nr 3, odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne zawodników, zawodniczek, rodziców, sympatyków, działaczy i trenerów UKS SZAMOTULANIN Szamotuły.

Spotkanie było okazją do podsumowania roku 2019, który dla klubu był najlepszych w 24-letniej historii. Podczas spotkania Prezes Klubu Pan Wiesław Małyszka przypomniał wszystkie osiągnięte wyniki, podziękował władzom samorządowym, sponsorom oraz działaczom za umożliwienie warunków do treningu dla naszych podopiecznych.
Podczas spotkania złożono sobie życzenia, przedstawiono plany na rok 2020.

Za dotychczasową pomoc i wsparcie klubu statuetką przyjaciela klubu wyróżniono również kilka osób:
- Starostę powiatu szamotulskiego - Panią Beatę Hanyżak
- Radnego Miasta i Gminy Szamotuły- Pana Bartosza Węglewskiego
- Panią Agnieszkę Czapkę
- Przewodniczącego Wydziały Rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej- Pana Macieja Kwiatkowskiego

oraz firmy:
- JAKON
- AGROBEX sp. z o.o.

Kończymy rok 2019 z poczuciem dobrze wykonanej pracy. W rozgrywkach młodzieżowych wojewódzkich na hali zdobyliśmy 4 medale, a kolejne 4 dołożyliśmy w  rozgrywkach siatkówki plażowej, co było najlepszym wynikiem w Wielkopolsce.
Zdobyliśmy złote medale Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej oraz zajęliśmy miejsce 6 w kategorii młodzików, a 7 w kategorii juniorów. Te wyniki sprawiły, że w punktacji WSS zostaliśmy najlepszym klubem w Polsce w siatkówce plażowej mężczyzn. Liczymy, że kolejny będzie równie udany, a do chłopaków dołączą również nasze dziewczyny.

Korzystając z okazji wszystkim sympatykom życzymy zdrowia i odpoczynku spędzonego w rodzinnym gronie i oczywiście wszystkiego siatkarskiego. My regenerujemy się, ładujemy akumulatory i wracamy do Was w roku 2020 z jeszcze większą energią i siłą oraz kolejnymi nowymi pomysłami.

UKS SZAMOTULANIN


KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.Komentarze pojawią się po akceptacji moderatora.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 1 504 105  ,