Związek będzie miał nową siedzibę [WIDEO]

2019-03-09

W piątek (8 marca) w restauracji Rycerska, Szamotulski Oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętował Międzynarodowy Dzień Inwalidów i Dzień Kobiet.

Członkowie szamotulskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z organizacją tradycyjnego, uroczystego spotkania nie chcieli czekać do 17 marca. Tego dnia obchodzi się Międzynarodowy Dzień Inwalidów, natomiast  8 marca – Dzień Kobiet. A że w szamotulskiej organizacji pań nie brakuje to decyzja była oczywista – piątek, 8 marca w restauracji Rycerska.
 
Pretekst spotkania zobowiązywał i panowie sprostali wyzwaniu. Obdarowali członkinie Związku kwiatami i … doskonałym humorem. Dopisali tez goście: burmistrz Włodzimierz Kaczmarek i starosta Beata Hanyżak, był wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Marek Pawlicki i dyrektor SzOK Piotr Michalak. Oczywiście pojawiła się na spotkaniu także szefowa szamotulskiego OPS Iwona Lembicz – Kwatera.  W imieniu związkowców honory gospodarza pełnił prezes Jerzy Kaczmarek.  Członków organizacji bardzo zainteresowała wiadomość, którą przekazał im burmistrz Kaczmarek. Związek będzie miał nową siedzibę, w zdecydowanie przyjaźniejszej dla emerytów lokalizacji – w pomieszczeniach dawnego Urzędu Stanu Cywilnego na szamotulskim Rynku. Burmistrz poinformował także o działaniach, szczególnie tych prozdrowotnych, które Urząd  Miasta i Gminy kieruje bezpośrednio do tego środowiska. Wspomniał również o  korzyściach płynących z posiadania karty mieszkańca Szamotuł.Tekst: www.szamotuly .pl

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.Komentarze pojawią się po akceptacji moderatora.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 1 281 956  ,